مکعب آبی هوشمند

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

header-main

header-main

header-main  مکعب آبی هوشمند – هدر مکعب آبی

کارشناسی لپ تاپ

کارشناسی لپ تاپ قبل از خرید که شامل تست سخت افزاری همچون تست سلامت گرافیک، صفحه نمایش، حافظه، رم، کیبورد، مادربرد، باتری و … می باشد.

کارشناسی لپ تاپ قبل از خرید

کارشناسی لپ تاپ در محل

کارشناسی لپ تاپ

انجام خدمات در محل
اعزام حداکثر 4 ساعت
اعزام کارشناس متخصص
پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسی لپ تاپ

کارشناسان ما با انجام تست های مربوطه، سلامت تمام سخت افزارهای موجود در لپ تاپ را به صورت تخصصی و جداگانه بررسی کرده و نتیجه تست های انجام شده را در غالب یک برگه ( چک لیست ) همراه با نظر کارشناسی به مشتریان گرامی تحویل می دهند، تا مشتریان بتوانند قبل از خرید دستگاه از سلامت آن مطمئن باشند.

هزینه کارشناسی لپ تاپ

هزینه کارشناسی لپ تاپ گروه مطابق با تعرفه مکعب آبی هوشمند می باشد. جهت اطلاع دقیق از میزان قیمت ها و تعرفه ها به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی تماس حاصل کنید.

زمان ارسال کارشناس

کارشناسان مکعب آبی هوشمند درتمام نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشند و از زمان درخواست شما بمدت کمتر از 2 ساعت در محل شما حاضر می شوند.

قوانین کارشناسی لپ تاپ !
 • مکعب آبی هوشمند جهت ایجاد راحتی، آسایش و امنیت برای مشتریان، سعی دارد تا حد امکان تمامی خدمات خود را در محل انجام دهد تا دیگر نیازی به جابجایی کامپیوتر نباشد.
 • جهت بررسی دقیقتر لپ تاپ لازم است ویندوز دستگاه مجدد نصب شود، تا که کارشناسان ما از سلامت کامل دستگاه و همچنین نبود هر گونه ایرادات و مشکلات در حین نصب ویندوز مطلع شوند.
 • لپ تاپ جهت کارشناسی به هیچ عنوان باز نمی شود و در صورتی که فروشنده لپ تاپ (صاحب لپ تاپ) اجازه نصب مجدد ویندوز را ندهد، تست ها توسط نرم افزارهای مربوطه انجام می شود.
 • جهت رضایت مشتریان گرامی، تا حد امکان قیمت خدمات خود را ثابت نگاه داشته ایم و نسبت به دیگر شرکت های همکار تعرفه قیمتی کمتری داریم، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه حداقل سرویس مبلغ 300.000 تومان می باشد، مکعب آبی هوشمند سرویسی را با قیمت کمتر از 300.000 تومان ثبت نمی کند و کارشناس ارسال نمی کند.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل درخواست خدماتی خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی بعد از ارسال کارشناس 150.000 تومان می باشد.
 • کارشناسی لپ تاپ در محل به صورت آنی و در همان روز انجام می شود، و گروه مکعب آبی هوشمند در تلاش است تا کارشناسان خود را در مدت زمات کمتر از 4 ساعت به محل مورد نظر ارسال کند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشتریانی است که ثبت سفارش خود را سریع تر ثبت کنند و گروه مکعب آبی هوشمند طبق زمان بندی ثبت شده، کارشناسان خود را جهت خدمت رسانی ارسال می کند.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • انجام خدمات کارشناسی لپ تاپ در محل مشتریان، انجام میشود و کارشناسان ما برای انجام خدمات به مکان موردنظر مشتری اعزام میشوند.
 • هزینه ایاب و ذهاب جهت اعزام کارشناس به محل برابر 200.000 تومان می باشد.
 • می توانید قبل از ثبت سفارش و یا درخواست ارسال کارشناس، با تماس با گروه پشتیبانی (call center) و یا مراجعه به جدول قیمت ها از میزان دقیق هزینه ایاب و ذهاب مطلع شوید.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات و تحویل آن به مشتری، از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
فروشگاه مکعب آبی هوشمند

فروشگاه آنلاین مکعب آبی هوشمند – فروشگاه لپ تاپ – فروشگاه لپ تاپ نو 

فروش لپ تاپ – فروش لپ تاپ کارکرده – فروش لپ تاپ استوک

تعمیر لپتاپ – تعمیرات لپتاپ – تعمیرات تخصصی لپتاپ – تعمیرات فوق تخصصی لپتاپ

خدمات شبکهدوربین مداربستهطراحی وب سایتآنتی ویروس اورجینال

antivirus اورجینال ویندوز – آنتی ویروس اندروید

آنتی ویروس تک کاربره – آنتی ویروس دو کاربره

سئو سایت – طراحی وب سایت – وردپرس

قاب لپتاپ – قاب لپ تاپ – صفحه نمایش لپ تاپ – صفحه نمایش لپتاپ – تاچ پد لپ تاپ – تاچ پد لپتاپ

شارژر لپ تاپ – شارژر لپتاپ – باتری لپ تاپ – باتری لپتاپ

راه اندازی دوربین مداربسته – تجهیزات دوربین مداربسته

تازه های تکنولوژی – اخبار تکنولوژی  – آموزش – ترفندها

ما یک گروه خدماتـــی در بخش تکنولوژی است

که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان است.

برای رسیدن به این هدف ما سه اصل مهم راحتی و آسایش و امنیت را برای مشتریان خود درنظر گرفتیم.

درهمین راستا مکعـب آب هوشمند گروهی از کارشناسان خود

را برای حضـــور در محل (اداره، شرکت، منزل، کارگاه و…) تعیین کرده است

تا در صورت درخواست مشتریان، کارشناسان در کمترین زمان در محل حاضر و به رفع مشکل بپردازند

گروه خدمات تکنولوژی مکعب آبی هوشمند در سه بخش کامپیوتر (سخت افـــــزار و نرم افـــــزار)

شبکه (اکتیـــو و پسیو) و دوربین مداربسته (فروش و نصب) در خدمت شما عزیزان می باشد

صفحه اینستاگرامکانال تلگرامصفحه فیس بوکصفحه لینکدین

ارسال پیام
1
Scan the code
پشتیبانی گروه مکعب آبی هوشمند
سلام👋
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Betkommarsbahispusulabetjojobetcasibomcasibomcasibomcasibom