اکتیو شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه اکتیو شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

خدمات اکتیو شبکه

اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

اکتیو شبکه

در راه اندازی شبکه های کامپیوتری به بخش نرم افزاری و تنظیمات نرم افزاری تجهیزات شبکه (مودم، روتر، سوییچ) و اعمال دسترسی های خاص به سیتم های کامپیوتری، اکتیو شبکه می گویند.

روند خدمات اکتیو شبکه

پس از اتمام خدمات پسیو شبکه و آماده شدن بستر شبکه کارشناسان ما با توجه به نیاز و درخواست مشتری، شروع به راه اندازی نرم افزاری شبکه، تنظیمات لازم جهت ایجاد ارتباط بین سیستم ها، راه اندازی فایل شیرینگ، راه اندازی پرینتر شیرینگ، راه اندازی مانیتورینگ، راه اندازی vpn سرور، راه اندازی فایروال، اعمال محدودیت های دسترسی به دستور مشتری و نیز راه اندازی هر سرویس مور نیاز دیگری می نمایند. و در پایان پروژه شبکه را تست کرده و به مشتری تحویل می دهند.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از تحویل بستر شبکه به مشتری، گروه پشتیبانی مکعب آبی هوشمند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به مشتری می باشند.

قوانین خدمات اکتیو شبکه !
 • تمامی مراحل خدمات اکتیو شبکه (فایل شیرینگ، پرینتر شیرینگ، vpnسرور، فایروال، اعمال محدودیت های دسترسی و ...) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • قابلیت هر یک از تجهیزات شبکه با یکدیگر متفاوت است، کارشناسان ما پس از مشاوره، با توجه به نیازهای مشتری مناسب ترین تجهیزات را پیشنهاد می کنند ولی در نهایت انتخاب با مشتری است. 
 • خدمات اکتیو شبکه با رعایت تمام استانداردهای موجود انجام می شود و در پایان پروژه کارشناس مربوطه با حضور مشتری کل بستر شبکه را چک کرده و تحویل مشتری می نماید.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان اجرای هر پروژه با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه خدمات اکتیو شبکه در هر پروژه با توجه به نوع کار، سختی کار, میزان کار و ... متغییر می باشد.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by