بهینه سازی شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه بهینه سازی شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

بهینه سازی شبکه

بهینه سازی شبکه

بهینه سازی شبکه

بهینه سازی شبکه

امروزه در تمام شرکت ها، ادارات و موسسه ها راه اندازی شبکه داخلی بسیار مهم و کارآمد می باشد. اکثر این شرکت ها و موسسات نیز دارای بستر شبکه می باشند اما بسیاری از بستر های شبکه بهینه نیستند و نیاز کارکنان را برآورده نمی کنند و کارایی لازم را ندارند. از این جهت است که بهینه سازی شبکه باری مدیران و کارکنان شرکت ها امری بسیار مهم می باشد.

روند بهینه سازی شبکه

پس از ثبت سفارش و درخواست ارسال کارشناس از طرف مشتری، کارشناس شبکه در محل حاضر بوده، با بررسی نیز مشتری و پتانسیل بستر شبکه موجود شروع به کارشناسی جهت بهینه سازی شبکه و مشاوره دادن به مشتری می باشد. پس از ارایه راه حل به مشتری و برآورد هزینه خدمات بهینه سازی و تایید آن توسط مشتری، کارشناس ما اقدام به بهینه سازی شبکه می نماید. پس از اتمام کار، کارشناس شبکه را تست کرده و تحویل مشتری می نماید.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از عیب یابی و حل مشکل شبکه و تحویل آن به مشتری، گروه پشتیبانی مکعب آبی هوشمند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به مشتری می باشند.

قوانین بهینه سازی شبکه !
 • تمامی مراحل بهینه سازی شبکه (اکتیو و پسیو) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • کارشناسان و متخصصین ما با انجام بررسی و تست های لازم، ونیز نیازهای مشتری، بخشی از شبکه را که نیاز به بازدهی مناسبی ندارد را شناسایی و به بهینه سازی آن می پردازند.
 • بهینه سازی گاه در بخش پسیو (بستر کابلی شبکه، بستر بی سیم شبکه، خرابی سوکت ها و ...)و گاه در بخش اکتیو (کانفیگ و نتظیمات نرم افزاری تجهیزات شبکه و سرور) می باشد.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان عیب یابی و رفع مشکل با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه ارسال کارشناس به منظور بررسی شبکه جهت بهینه سازی مبلغ 100.000 تومان می باشد، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by