داکت کشی شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه داکت کشی شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

داکت کشی شبکه

داکت کشی شبکه

داکت کشی شبکه

داکت کشی شبکه

داکت کشی یکی از مراحل مهم در خدمات پسیو شبکه می باشد، چرا که داکت ها مستقیما در معرض دید همگان می باشند، و علاوه بر اینکه محافظ کابل ها و سوکت ها هستند، به عنوان یک مولفه نظم دهنده و زیبایی محیط و می باشد.

اهمیت داکت کشی شبکه

داکت کشی برای شبکه های کامپیوتری که در بستر کابل راه اندازی می شوند بسیار حائز اهمیت است، چرا که بستر کابلی بکه باید از جها مختلف ایمن باشد (حفاظت در برابر رطوبت، آفتاب، ساییدگی، پوسیدگی، له شدن، خمیدگی و ...) لذا قبل از شروع کار کابل کشی باید محل کابل کشی را از طریق داکت کشی شبکه ایمن ساخت.

استانداردهای داکت کشی

اولین نکته مهم استفاده از داکت ها و ترانک های با کیفیت و استاندارد می باشد. نکته مهم دیگر استفاده از پریزها و کیستون های با کیفیت می باشد. و نیز ظرافت و زیبایی کار در داکت کشی شبکه بسیار مهم است که از سمت کارشناسان ما کاملا رعایت می شوند.

قوانین داکت کشی شبکه !
 • تمامی مراحل داکت کشی شبکه (بازدید محل، طراحی شبکه، مشاوره و کارشناسی، جانمایی نقاط دسترسی، داکت کشی) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • نوع داکت استفاده شده در هر پروژه بنابر شرایط موجود در مکان مورد نظر متفاوت است، کارشناسان ما پس از بررسی محل، مناسب ترین نوع داکت را پیشنهاد میکند ولی در نهایت انتخاب با مشتری است. 
 • عملیات داکت کشی با رعایت تمام استانداردهای موجود انجام می شود و در انتهای پروژه کارشناس مربوطه بستر داکت شبکه را به طور کامل چک کرده و تحویل مشتری می نماید.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان اجرای هر پروژه با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • طبق مصوبه گروه مکعب آبی هوشمند هزینه هر متر داکت کشی برابر 5.000 تومان می باشد، اما در متراژهای بالا برای رفاه حال مشتریان مبلغ نهایی پس از بررسی محل با مشتری توافق می شود.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by