راه اندازی شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه راه اندازی شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه شامل دو بخش پسیو شبکه (طراحی شبکه، جا نمایی، کابل کشی، داکت کشی، سوکت زنی، نصب تجهیزات شبکه و ...) و اکتیو شبکه (راه اندازی و کانفیک روتر و سوییچ، برقراری ارتباط بین سرور و کلاینت ها، اعمال دسترسی ها به سیستم ها و ...) می باشد.

روند راه اندازی شبکه

کارشناسان شبکه گروه مکعب آبی هوشمند پس بازدید از مکان مربوطه و بررسی نیاز مشتری و شرایط موجود، با مشاوره دادن و نظرات کارشناسی به توافق نهایی با مشتری جهت انجام کار میرسند. سپس کارشناسان با طراحی و جانمایی نقاط دسترسی شروع به کار می کنند، و باتوجه به این نکته که شبکه به صورت بیسیم و یا باسیم راه اندازی شود، اقدام به کابل کشی و یا نصب تجهیزات بیسیم می نمایند. پس از اتمام کار پسیو شبکه، کارشناس شروع به راه اندازی ارتباط بین سیستم ها می نمایند و در نهایت پس از تست بستر شبکه، آن را به مشتری تحویل می دهند.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از تحویل بستر شبکه به مشتری، گروه پشتیبانی مکعب آبی هوشمند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به مشتری می باشند.

قوانین راه اندازی شبکه !
 • تمامی مراحل راه اندازی شبکه (پسیو و اکتیو) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • بخش پسیو شبکه شامل طراحی شبکه، جا نمایی نقطه های دسترسی، کابل کشی، داکت کشی، سوکت زنی و ... می باشد که تمام این موارد توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • بخش اکتیو شبکه شامل راه اندازی و کانفیک روتر و سوییچ، برقراری ارتباط بین سرور و کلاینت ها و ... می باشد که تمام موارد مذکور نیز توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان اجرای هر پروژه با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • قیمت دقیق پروژه ها و خدمات شبکه پس از بازدید و بررسی مکان مورد نظر و همچنین نسبت به میزان کار و فعالیت، توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند تعیین می شود.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by