عیب یابی شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه عیب یابی شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه

عیب یابی شبکه اولین و مهمترین اقدام پس از قطع شدن شبکه و از کار افتادن شبکه می باشد، که باید با دقت و تخصص کافی انجام گیرد. عیب یابی شبکه در دو بخش اکتیو و پسیو انجام می شود، کارشناسان و متخصصین ما با انجام تست های لازم مشکل و ایراد سیستم را شناسایی و به رفع آن مشکلات می پردازند.

روند عیب یابی شبکه

پس از ثبت سفارش و درخواست ارسال کارشناس از طرف مشتری، مکعب آبی هوشمند حداکثر تا 3 ساعت کارشناس شبکه خود را به محل اعزام می نماید، کارشناس با بررسی بستر شبکه و انجام تست های مورد نیاز مشکل را پیدا کرده و اقدام به حل آن می نماید. در صورتی که جهت حل مشکل نیاز به تعمین کالا داشته باشد نیز خود کارشناس تجهیزات مورد نیاز را از دفتر مکعب آبی هوشمند درخواست می کند.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از عیب یابی و حل مشکل شبکه و تحویل آن به مشتری، گروه پشتیبانی مکعب آبی هوشمند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به مشتری می باشند.

قوانین عیب یابی شبکه !
 • تمامی مراحل عیب یابی شبکه (اکتیو و پسیو) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • عیب یابی شبکه در دو بخش اکتیو و پسیو انجام می شود، کارشناسان و متخصصین ما با انجام تست های لازم مشکل و ایراد سیستم را شناسایی و به رفع آن مشکلات می پردازند.
 • کارشناسان ما پس از عیب یابی در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع اشکل می نمایند تا هچه سریعتر شبکه داخلی راه اندازی شود.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان عیب یابی و رفع مشکل با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه ارسال کارشناس جهت عیب یابی شبکه مبلغ 100.000 تومان می باشد، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by