پسیو شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه پسیو شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

خدمات پسیو شبکه

پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه

پسیو شبکه

در راه اندازی شبکه های کامپیوتری به بخش اولیه پروژه، که بخش سخت افزاری پروژه می باشد و شامل نصب تجهیزات شبکه، عملیات کابل کشی و داکت کشی، ترانکینگ، سوکت زنی، تست فلوک و ... می باشد را پسیو شبکه می گویند.

اهمیت خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه در راه اندازی شبکه بسیار حایز اهمیت بوده، چرا که پسیو شبکه همان زیر ساخت و بستر اصلی شبکه می باشد، لذا باید با رعایت استانداردهای موجود و با دقت لازم و کافی زیر سازی ها انجام شود تا در زمان بهره برداری از شبکه بیشترین بازدهی را داشته باشیم.

روند خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه شامل حضور کارشناس در محل به منظور بررسی محل پروژه، جانمایی و طراحی شبکه، داکت کشی و ترانکینگ، کابل کشی شبکه، سوکت زنی شبکه، نصب کیستون ها و پچ پنل ها، نصب رک ها، نصب منبع تغذیه، برقراری ارتباط بین نقاط دسترسی، تست فلوک و تایید سلامت بستر شبکه و ... می باشد. که تمام موارد فوق توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند، با رعایت استانداردهای موجود انجام می شود.

قوانین خدمات پسیو شبکه !
 • تمامی مراحل خدمات پسیو شبکه (طراحی شبکه، مشاوره و کارشناسی، جانمایی نقاط دسترسی، داکت کشی و ترانکینگ، کابل کشی، سوکت زنی) توسط کارشناسان مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • تجهیزات استفاده شده در هر پروژه بنابر شرایط موجود متفاوت است، کارشناسان ما پس از بررسی محل پروژه مناسب ترین تجهیزات را پیشنهاد می کنند ولی در نهایت انتخاب با مشتری است. 
 • خدمات پسیو شبکه با رعایت تمام استانداردهای موجود انجام می شود و در انتهای پروژه کارشناس مربوطه به وسیله دستگاه تستر شبکه، بستر کابل شبکه را به طور کامل چک کرده و تحویل مشتری می نماید.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان اجرای هر پروژه با توجه به میزان سختی و حجم کار متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه خدمات پسیو شبکه در هر پروژه با توجه به نوع کار، سختی کار, میزان کار و ... متغییر می باشد.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by