کانفیگ مودم

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه راه اندازی و کانفیگ مودم به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

کانفیگ مودم

کانفیگ مودم و سوییچ

کانفیگ مودم و سوییچ

کانفیک مودم به معنی راه اندازی نرم افزاری مودم، روتر و سوییچ و نیز برقراری ارتباط بین مودم و سوییچ با سیستم های موجود در شبکه می باشد.

راه اندازی مودم و سوییچ

راه اندازی و کانفیگ هر مودم و روتر و سوییچ با توجه به نوع (مدیریتی یا غیر مدیریتی) قابلیت های نرم افزاری (فیروال، vpn سرور، پشتیبانی از آنتی ویروس تحت شبکه و ...) مدل و برند (cisco، mikrotik، dlink، asus، tplink و ...)متفاوت می باشد. کارشناسان ما پس از بررسی نیاز مشتریان اقدام به راه اندازی مودم یا سوییچ مربوطه کرده و ارتباط بین کامپیوتر ها و دستگاه های داخل شبکه را برقرار می کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

پس از کانفیگ و راه اندازی نرم افزاری و برقراری ارتباز بین کامپیوترها و ماشین های اداری در بستر شبکه و تحویل آن به مشتری، گروه پشتیبانی مکعب آبی هوشمند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به مشتری می باشند.

قوانین کانفیگ مودم و سوییچ !
 • تمامی مراحل کانفیگ و راه اندازی نرم افزاری مودم، روتر و یا سوییچ توسط کارشناسان بخش اکتیو مکعب آبی هوشمند انجام می شود.
 • کانفیگ و راه اندازی مودم ها و سوییچ ها شامل اعمال تنظیمات نرم افزاری و برقراری ارتباط اینترنتی و ارتباط بین کامپیوترها و دستگاه های موجود دیگر در بستر شبکه می باشد.
 • نوع راه اندازی هر مودم، روتر و یا سوییچ با توجه به نوع، برند، مدل، کارایی، قابلیت های نرم افزاری و ... متفاوت می باشد.
 • ارسال کارشناس جهت بازدید از محل، بررسی شرایط، مشاوره و  کارشناسی شبکه به صورت آنی و حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش در همان روز انجام می شود.
 • در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.
 • زمان اجرای هر پروژه با توجه به نوع، برند، مدل، قابلیت های نرم افزاری متغییر است و پس از بررسی اولیه توسط کارشناس مکعب آبی هوشمند به مشتریان اعلام می گردد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • هزینه کانفیگ و راه اندازی مودم و یا سوییچ با توجه به نوع، برند، مدل، قابلیت های نرم افزاری متغییر می باشد.
 • جهت اطلاع از حدود قیمت های هر یک از خدمات شبکه و نیز قیمت تجهیزات شبکه به جدول قیمت ها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • حداقل مبلغ ارسال کارشناس شبکه طبق تعرفه مصوب مکعب آبی هوشمند مبلغ 100.000 تومان می باشد.
 • گروه مکعب آبی هوشمند جهت ارسال کارشناس بمنظور بازدید، مشاوره، طراحی شبکه مبلغ 100.000 تومان فاکتور می نماید، که این مبلغ در صورت انجام کامل پروژه از فاکتور نهایی کسر می شود.
 • در صورتی که مشتریان گرامی قبل از ارسال کارشناس به محل، درخواست خود را کنسل کنند مبلغی دریافت نمی شود، اما هزینه کنسلی خدمات شبکه بعد از ارسال کارشناس مبلغ 50.000 تومان می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.
 • پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.
 • کارشناسان مکعب آبی هوشمند از افراد با تجربه و حرفه ای در زمینه کاری خود هستند و نظر کارشناسی آنان برای مکعب آبی هوشمند نظر مرجع می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by