آنتی ویروس ویندوز

آنتی ویروس برای ویندوز

آنتی ویروس ویندوز کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه نصب ویندوز در محل به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

آنتی ویروس ویندوز

آنتی ویروس ویندوز

مکعب آبی هوشمند یکــــی از بزرگترین عاملین فروش آنتی ویروس های اورجینال برند eset میباشد. نرم افزار و فایل اجرایی آنتی ویروس به همراه لایسنس ها و کدهای فعال سازی به صورت مستقیم از سایت های مرجع دریافت می شود.

قیمت آنتی ویروس اورجینال

مکعب آبی هوشمند آنتی ویروس های اورجینال شرکت eset را با گارانتی یکساله شرکت خود به صورت تک کاربره و یا دو کاربره عرضه می کند. قیمت آنتی ویروس تک کاربره 67.000 تومان و قیمت آنتی ویروس دو کاربره 97.000 تومان می باشد.

نحوه سفارش و خرید محصول

شما مشتریان گرامـــی به چندین روش می توانید آنتی ویروس برای ویندوز را تهیه کنیـــد. شما می توانید با ورود به فروشگاه مکعب آبی هوشمند و ثبت سفارش محصول خود را خریداری کنید. و یا با تماس به گروه پشتیبانی (call center) به صورت تلفنی محصول خود را خریداری کنید.

میزان اعتبار و گارانتی محصول

آنتی ویروس های مکعب آبی هوشمند به صورت یکساله عرضه می شود و ما آن را به مدت یکسال از تاریخ فاکتور خرید، گارانتی می کنیم. آنتی ویروس ویندوز مکعب آبی هوشمند، به مدت یکسال دارای ضمانت بی قید و شرط بوده و به صورت 24 ساعته توسط کارشناسان ما پشتیبانی می شود.

قوانین خرید آنتی ویروس ویندوز !
 • آنتی ویروس های شرکت مکعب آبی هوشمند، به صورت اتوماتیک آپدیت می شود. و آپدیت آن از طریق سرورهای مرجع شرکت eset انجام می شود.
 • تمامی آپدیت ها، نرم افزار ها، فایل های اجرایی، لایسنس ها، کد های فعال سازی و ... به صورت مستقیم از سایت و سرور مرجع eset دریافت می شود.
 • آنتی ویروس ویندوز مکعب آبی هوشمند قابلیت نصب مجدد دارد و بعد از نصب و یا تعویض ویندوز می توانید مجدد آنتی ویروس خریداری شده خود را نصب کنید و از آن استفاده کنید.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت محصولات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های  همکار تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • قیمت آنتی ویروس ویندوز تک کاربره 67.000 تومان و قیمت آنتی ویروس ویندوز دو کاربره 97.000 تومان می باشد.
 • هزینه نصب آنتی ویروس های ویندوزی توسط کارشناسان ما رایگان می باشد و در صورت نیاز مشتریان گرامی می توانند در زمان ثبت سفارش درخواست ارسال کارشناس را نیز داشته باشند.
 • در صورت خرید اینترنتی از طریق فروشگاه مکعب آبی هوشمند و یا ثبت سفارش از طریق فرم های مربوطه، کد فعال سازی آنتی ویروس حداکثر تا 2 ساعت برای مشتریان ارسال می شود.
 • در صورت نیاز به ارسال کارشناس جهت نصب آنتی ویروس اورجینال به صورت رایگان با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشتریانی است که ثبت سفارش خود را سریع تر ثبت کنند و گروه مکعب آبی هوشمند طبق زمان بندی ثبت شده، کارشناسان خود را جهت خدمت رسانی ارسال می کند.
 • هزینه ایاب و ذهاب در محدوده رایگان می باشد.
 • هزینه ایاب و ذهاب سرویس های خارج از محدوده، نسبت به موقیعت و مسافت محل مورد نظر محاسبه خواهد شد.
 • می توانید قبل از ثبت سفارش و یا درخواست ارسال کارشناس، با تماس با گروه پشتیبانی (call center) و یا مراجعه به جدول قیمت ها از میزان دقیق هزینه ایاب و ذهاب مطلع شوید.
 • مشتریان گرامی جهت تسریع در امر خرید می توانند نرم افزار و فایل نصبی آنتی ویروس eset را از سایت مرجع eset دانلود و نصب کنند و سپس کد فعال سازی را از کارشناسان ما دریافت کنند.
 • مشتریان گرامی از طریق نرم افزار anydesk به کارشناسان ما اجازه دسترسی داده تا کارشناسان ما به صورت آنلاین بتوانند جهت پشتیبانی آماده به خدمت باشند.
 • مکعب آبی هوشمند در زمینه حفاظت، امنیت و آنتی ویروس سیستم ها، به عنوان عامل فروش و پشتیبان حاضر به همکاری با ادارت و شرکت ها می باشد.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by