خدمات شبکه

خدمات شبکه در محل

خدمات شبکه در تهران
 • خدمات شبکه در شهر تهران
 • خدمات تخصصی شبکه
 • عمده فعالیت مکعب آبی هوشمند در زمینه شبکه می باشد. این گروه توسط کارشناسان خود در بخش شبکه توانسته است صدها پروژه موفق را در رزومه کاري خود ثبت کند.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

خدمات شبکه در محل

خدمات شبکه

عمده فعالیت مکعب آبی هوشمند در زمینه شبکه می باشد. این گروه توسط کارشناسان خود در بخش شبکه توانسته است صدها پروژه موفق را در رزومه کاري خود ثبت کند. راه اندازي شبکه و برقراري ارتباط بین کامپیوتر ها و سیستم هاي یک شرکت و یا موسسه از ملزومات اساسی آن شرکت و موسسه محسوب می شود. امروزه تمامی کارهاي موسسات بزرگ از طریق فایل-شیرینگ، سیستم های ایمیلینگ یکپارچه و پرینترشیرینگ انجام می شود.

کارشناسانی با دانش و راهکارهای استاندارد و به روز در زمینه راه اندازي شبکه، همراه ما هستند. و ما همواره آماده ایم تا در زمینه راه اندازي شبکه، خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه تحت عنوان اکتیو شبکه در کنار شما عزیزان باشیم.

برای فراهم کردن یک بستر ارتباطی تحت شبکه امن، مطمئن و پایدارنیاز به یک زیر ساخت مناسب و استاندارد میباشد. زیر سازی و ساخت فیزیکی بستر شبکه را پسیو شبکه می نامند. جنس کابل شبکه، جنس ترانک و داکت هاي استفاده شده، نحوه نصب کیستون ها، سوکت زنی کابل ها و ... همگی در کیفیت و دوام بسترهای شبکه نقش اساسی دارند.

مکعب آبی هوشمند مفتخر است که هم در زمینه تامین تجهیزات پسیو و هم در زمینه نصب تجهیزات پسیو در کنار شما عزیزان می باشد. کارشناسان ما با تجربه کافی و با رعایت تمامی اصول و استانداردهای موجود در زمینه نصب و راه اندازي تجهیزات پسیو توانسته اند تا امروزصدها پروژه شبکه را با موفقیت انجام دهند.

خدمات شبکه - اکتیو و پسیو

چرا به مکعب آبی هوشمند اعتماد کنیم ؟

 • مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا مکعب آبی هوشمند چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.
 • یکی از اصول مهم در گروه مکعب آبی هوشمند این است که پیش از هر چیزی منافع مشتریان را در نظر بگیرد، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود و روزانه به مشترکین ما افزوده شود. و این اصل حتی در جهت تبلیغات نیز به ما کمک کرده است، پس مطمئن باشید که بهترین مشاور را انتخاب کرده اید.
 • کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم مکعب آبی هوشمند می باشد، کارشناسان ما از باتجربه ترین، با دانش ترین و متخصصین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی، اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.
 • ما به خود باور داریم، و به اصول صداقت و رعایت اخلاق حرفه ای معتقد هستیم امیدواریم شما عزیزان همانند مشتریان گذشته ما از اعتماد به ما رضایتمند باشید.

برخی از نمونه کارهای مکعب آبی هوشمند در بخش خدمات شبکه

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. گروه مکعب آبی هوشمند در سه بخش کامپیوتر (سخت افـزار و نرم افـزار) ، شبکه (اکتیو و پسیو) و دوربین مداربسته (فروش و نصب) در خدمت شما عزیزان می باشد.

نقشه سایت

 • رزومه و کاتالوگ
 • فرم های تماس
 • قردادهای پشتیبانی
 • لیست قیمت ها
 • طرح های تشویقی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by