خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

خدمات دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

مکعب آبی هوشمند یکی از بزرگترین عاملین فروش سیستمهای نظارتی-امنیتی و دوربین های مدار بسته با برند های معتبر جهانی می باشد. ما چالش هایی را که مشتریان درگیر آن هستند را درك می کنیم و در تلاشیم تا با عرضه انواع دوربین های مداربسته مثل دوربین بولت، دوربین دام، دید در شب، دوربین تحت شبکه در کیفیتهای مختلف پاسخ گوی تمامی نیازهای مشتریان باشیم.

از مهمترین دستاوردهای ما ایجاد یک دپارتمان تخصصی و مجزا در زمینه فروش محصول، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد؛ به گونه اي که به هیچ
عنوان تاخیري در ارائه خدمات به مشتریان بوجود نیاید.

مکعب آبی هوشمند با سابقه چندین ساله در زمینه نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
پس از انتخاب و خرید مناسب ترین دوربین مداربسته مهمترین اصل، استفاده بهینه از این دوربین ها می باشد که باید فاکتورهایی نظیر محدوده دید مناسب، جا نمایی صحیح دوربین ها، نصب بر اساس استانداردهای موجود، کابل کشی و داکت کشی مناسب و شکیل، انتقال تصویر با کیفیت و ... مد نظر قرار گیرد.

کارشناسان ما با تجربه کافی و تعهد کاری همواره در مسیر رضایت مشتري قدم برداشته، و با رعایت تمامی اصول و با بروزکردن دانش ها و مهارت های خود طبق استانداردهای موجود در زمینه نصب و راه اندازی تضمین می کنند تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورند.

دوربین مداربسته - فروش و نصب

چرا به مکعب آبی هوشمند اعتماد کنیم ؟

  • مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا مکعب آبی هوشمند چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.
  • یکی از اصول مهم در گروه مکعب آبی هوشمند این است که پیش از هر چیزی منافع مشتریان را در نظر بگیرد، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب شود و روزانه به مشترکین ما افزوده شود. و این اصل حتی در جهت تبلیغات نیز به ما کمک کرده است، پس مطمئن باشید که بهترین مشاور را انتخاب کرده اید.
  • کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم مکعب آبی هوشمند می باشد، کارشناسان ما از باتجربه ترین، با دانش ترین و متخصصین افراد در ضمینه کاری خود هستند و با حساسیت انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن دانش فنی، اخلاق حرفه ای را نیز رعایت کنند، از این منظر هم مطمئن باشید که کار به نحو احسن اجرا خواهد شد.
  • ما به خود باور داریم، و به اصول صداقت و رعایت اخلاق حرفه ای معتقد هستیم امیدواریم شما عزیزان همانند مشتریان گذشته ما از اعتماد به ما رضایتمند باشید.

برخی از نمونه کارهای مکعب آبی هوشمند در بخش دوربین های مداربسته

با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. گروه مکعب آبی هوشمند در سه بخش کامپیوتر (سخت افـزار و نرم افـزار) ، شبکه (اکتیو و پسیو) و دوربین مداربسته (فروش و نصب) در خدمت شما عزیزان می باشد.

نقشه سایت

  • رزومه و کاتالوگ
  • فرم های تماس
  • قردادهای پشتیبانی
  • لیست قیمت ها
  • طرح های تشویقی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by