پشتیبانی کامپیوتر

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر به ادارات، دفاتر، شرکت ها و موسسه ها می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی کامپیوتر در محـل

پشتیبانی کامپیوتر

مکعب آبی هوشمند خدماتی را تحت عنوان پشتیبانی کامپیوتر در دو بخش پشتیبانی سخت افزاری و پشتیبانی نرم افزاری به شرکت ها، ادارات و دفاتر اداری ارایه می نماید. این خدمات دربرگیرنده سیستم های کامپیوتری ( کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاههای all in one و ... ) و تمامی ماشین های اداری موجود ( پرینتر، اسکنر، فکس، دستگاه کپی ) می باشد. این خدمات به 2 روش دوره ای و موردی به مشتریان گرامی ارایه می شود.

پشتیبانی دوره ای کامپیوتر

در روش دوره ای پس از بازدید سیستم ها و ماشین های اداری موجود در محل، قراردادی تحت عنوان قرارداد پشتیبانی تنظیم می شود، و با توجه به شرایط موجود، بازدیدهای دوره ای ( ماهیانه یا هفتگی ) انجام می شود و فرم های بازدید ( چک لیست ) به مشترکین تحویل داده می شود.

پشتیبانی موردی کامپیوتر

در روش موردی پس از بازدید محل، و تنظیم قرارداد و اخذ کد اشتراک، زمانی که مشترکین به مشکل برخوردند و نیاز به حضور کارشناس داشتند پس از تماس با مکعب آبی هوشمند در حداقل زمان ممکن ( کمتر از 1 ساعت ) کارشناس جهت رفع مشکل در محل حاضر می شود.

قوانین پشتیبانی کامپیوتر در محل !
 • خدمات پشتیبانی کامپیوتر توسط کارشناسان مجرب و با دانش مکعب آبی هوشمند انجام می شود، سابقه چندین ساله ما در زمینه پشتیبانی و مدیریت IT شرکت ها تضمین ادعای ماست.
 • مکعب آبی هوشمند جهت ایجاد راحتی، آسایش و امنیت برای مشتریان، سعی دارد تا حد امکان تمامی خدمات خود را در محل انجام دهد تا دیگر نیازی به جابجایی سیستم های کامپیوتری نباشد.
 • در برخی از موارد ( که نیاز به تست سیستم می باشد ) امکان تعمیر در محل وجود ندارد و  کارشناس پس از حضور در محل ، سیستم را برای تعمیر به دفتر مکعب آبی هوشمند منتقل می کند.
 • قرارداد های دوره ای پشتیبانی کامپیوتر، جهت بازدید های دوره ای، با توجه به شرایط موجود ( ماهیانه یا هفتگی ) تنظیم می شود و فرم های بازدید ( چک لیست ) به مشترکین تحویل داده می شود.​​
 • تعیین بازه های زمانی جهت بازدیدهای دوره ای به تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری موجود در شرکت، حساسیت و اهمیت آن ها در شبکه کاری، و البته نیاز و درخواست مشترکین دارد.
 • سلامت سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاپ ها، پرینتر و اسکنرها، ارتباط شبکه بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد تحت نظارت در بازدید ها می باشد.
 • مشترکینی که نیاز به حضور و بازدیدهای روتین و دوره ای ندارند، می توانند از طریق قراردادهای موردی و با اخذ اشتراک، از خدمات آنی و بدون نوبت ما بهرمند شوند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک اخذ کرده باشند و این مشترکین پس از تماس با ما این اطمینان را دارند که سریعا کارشناسی مجرب برای حل مشکل آن ها ارسال می شود.
 • سلامت سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاپ ها، پرینتر و اسکنرها، ارتباط شبکه بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد اصلی پشتیبانی کامپیوتر می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های  همکار تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های قراردادها مقطوع می باشد.
 • جهت اطلاع دقیق از مفاد و قیمت انواع قراردادها به صفحه قراردادها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • قیمت قراردادهای پشتیبانی با توجه به تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری موجود در محل، میزان کارکرد دستگاها و میزان درخواست مشترکین جهت بازدید های دوره ای تعیین می گردد.
 • خدمات پشتیبانی کامپیوتر در محل به صورت آنی و در همان روز انجام می شود، و گروه مکعب آبی هوشمند در تلاش است تا کارشناسان خود را در مدت زمات کمتر از 1 ساعت به محل مورد نظر ارسال کند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک داشته باشند و گروه مکعب آبی هوشمند سرویس های این مشترکین را خارج از لیست زمان بندی ثبت شده انجام می دهد.
 • در مواردی که نیاز به جابجایی کامپیوترها و ماشین های اداری به دفتر مکعب آبی هوشمند باشد، کارشناسان ما تلاش میکنند تا در کمترین زمان ممکن مشکل را حل کنند و دستگاه را بازگردانند.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by