تعمیرات تخصصی لپ تاپ امیر آباد

تعمیرات تخصصی لپ تاپ امیر آباد

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل

تعمیرات تخصصی لپ تاپ امیر آباد در محل انجام می شود.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ در دو بخش سخت افزار و نرم افزار انجام می شود که شامل عیب یابی لپ تاپ، تعمیر قطعات، تعویض قطعات، حل مشکلات نرم افزاری، راه اندازی مجدد لپ تاپ و … می باشد.

پس از ثبت سفارش مشتریان، کارشناسان ما جهت عیب یابی و بررس لپ تاپ در محل حاضر می شوند. اگر مشکل لپ تاپ در محل قابل رفع باشد کارشناسان ما تعمیرات لپ تاپ را در محل انجام می دهند؛ و در صورتی که جهت تعمیر نیاز به جا به جایی لپ تاپ باشد، کارشناس لپ تاپ را به دفتر مکعب آبی هوشمند منتقل می نمایند.

لپ تاپ نسبت به کامپیوترهای رومیزی دستگاهی به مراتب حساس تر، ظریف تر و تخصصی تر می باشد لذا تعمییرات آن باید توسط کارشناسانی با تجربه و تخصص کافی انجام شود.

مکعب آبی هوشمند با بکارگیری کارشناسان و متخصصین مجرب و با سابقه در خدمت مشتریان خود می باشد.

هزینه عیب یابی لپ تاپ مطابق با تعرفه گروه مکعب آبی هوشمند، و برابر با حداقل سرویس ارسال کارشناس می باشد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ به جدول قیمت ها مراجعه کنید و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل فرمایید.

زمان تقریبی ارسال کارشناس 2 ساعت پس از ثبت درخواست می باشد، اولویت ارسال کارشناس با مشتریانی است که سفارش خود را سریع تر ثبت کنند و گروه مکعب آبی هوشمند طبق زمان بندی ثبت شده، کارشناسان خود را جهت خدمت رسانی ارسال می کند.

در صورتی که جدول زمانی روز جاری پر شده باشد و ارسال کارشناس امکان پذیر نباشد، با اعلام به مشتریان گرامی، سرویس آنان به اولین روز کاری بعد منتقل می شود.

هزینه ایاب و ذهاب در محدوده رایگان می باشد و هزینه ایاب و ذهاب برای سرویس های خارج از محدوده، نسبت به موقیعت و مسافت محل مورد نظر محاسبه می گردد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت ایاب و ذهاب سرویس های خارج از محدوده به جدول قیمت ها مراجعه کنید و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل فرمایید.

مکعب آبی هوشمند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر و با کیفیت تر به شما مشتریان گرامی یک دپارتمان مجزا جهت پشتیبانی از خدمات خود راه اندازی کرده است.

پس از انجام خدمات، موارد تحویل به مشتریان می شود و از تاریخ فاکتور، مکعب آبی هوشمند تنها به عنوان پشتیبانی از خدمات در کنار مشتریان خود می باشد و در صورت خرابی مجدد مسئولیتی ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ثبت سفارش  و نحوه خدمت رسانی در بخش تعمیرات تخصصی لپ تاپ به صفحه اصلی آن در سایت مراجعه کنید و نیز جهت مشاوره از طریق شماره 22509806-021 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

06 98 50 22 - 021, 13 95 13 0 0912, adviser.mrm@gmail.com  با ما تماس بگیرید
1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by