درباره ما

آنچه درباره ما باید بدانید

درباره ما
مشاوره رایگان   :    06 98 50 22 - 021, 13 95 13 0 0912

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتـــی در بخش تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان است. برای رسیدن به این هدف ما سه اصل مهم راحتی و آسایش و امنیت را برای مشتریان خود درنظر گرفتیم.

درهمین راستا مکعـب آبی هوشمند گروهی از کارشناسان خود را برای حضـــور در محل (اداره، شرکت، منزل، کارگاه و…) تعیین کرده است تا در صورت درخواست مشتریان، کارشناسان در کمترین زمان در محل حاضر و به رفع مشکل بپردازند. لذا، دیگر نیازی به جابجایی و حمل تجهیزات (کامپیوتر، لپ تاپ، مانیتور، پرینتر، فکس، دوربین مداربسته و …) جهت تعمیر و سرویس نیست و شمـا می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده و از جهت امنیت اطلاعات خود آسوده خاطر باشید.

گروه خدمات تکنولوژی مکعب آبی هوشمند در سه بخش کامپیوتر (سخت افـــــزار و نرم افـــــزار) ، شبکه (اکتیـــو و پسیو) و دوربین مداربسته (فروش و نصب) در خدمت شما عزیزان می باشد.

مکعـــب
آبـــــــی
هوشمند

خدمات کامپیوتر

مکعب آبی هوشمند در بخش کامپیوتر در زمینه های پشتیبانی کامپیوتر و تجهیزات کامپیوتری ادارات و شرکت ها، فروش تجهیزات کامپیوتری، عیب یابی سیستم ها، تعمیرات تخصصی سخت افزار، تعمیرات کامپیوتر در محل، خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاپ، ارتقا سیستم های قدیمی، نصب انواع ویندوز و نرم افزارها و کلیه خدمات کامپیوتری در کنار شما عزیزان می باشد.

درباره ما خدمات کامپیوتر
درباره ما خدمات شبکه

خدمات شبکه

مکعب آبی هوشمند در دو بخش اکتیو شبکه و پسیو شبکه فعال می باشد و مفتخر است که تا امروز در صدها پروژه، با موفقیت در کنار شما بوده است. مکعب آبی هوشمند در بخش شبکه در زمینه های راه اندازی شبکه، پشتیبانی شبکه ادارات و شرکت ها، عیب یابی شبکه، مسئولیت بخش IT و فناوری اطلاعات شرکت ها، راه اندازی بسترهای ارتباطی تحت شبکه و کلیه خدمات شبکه در کنار شما عزیزان می باشد.

دوربین مداربسته

مکعب آبی هوشمند در بخش سیستم های نظارتی-امنیتی نیز فعالیت چندین ساله دارد و پروژه های بزرگی را در رزومه خود به ثبت رسانده است. مکعب آبی هوشمند در زمینه های فروش انواع دوربین های مداربسته، تجهیزات جانبی دوربین های مداربسته، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته، انتقال تصویر دوربین ها بر روی اینترنت و لپ تاپ و موبایل و کلیه خدمات دوربین مداربسته در کنار شما عزیزان می باشد.

درباره ما دوربین مداربسته
06 98 50 22 - 021, 13 95 13 0 0912, adviser.mrm@gmail.com  با ما تماس بگیرید
1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by