پشتیبانی کامپیوتر

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر به ادارات، دفاتر، شرکت ها و موسسه ها می باشد.

پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی کامپیوتر در محـل

پشتیبانی کامپیوتر

مکعب آبی هوشمند خدماتی را تحت عنوان پشتیبانی کامپیوتر در دو بخش پشتیبانی سخت افزاری و پشتیبانی نرم افزاری به شرکت ها، ادارات و دفاتر اداری ارایه می نماید. این خدمات دربرگیرنده سیستم های کامپیوتری ( کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاههای all in one و ... ) و تمامی ماشین های اداری موجود ( پرینتر، اسکنر، فکس، دستگاه کپی ) می باشد. این خدمات به 2 روش دوره ای و موردی به مشتریان گرامی ارایه می شود.

پشتیبانی دوره ای کامپیوتر

در روش دوره ای پس از بازدید سیستم ها و ماشین های اداری موجود در محل، قراردادی تحت عنوان قرارداد پشتیبانی تنظیم می شود، و با توجه به شرایط موجود، بازدیدهای دوره ای ( ماهیانه یا هفتگی ) انجام می شود و فرم های بازدید ( چک لیست ) به مشترکین تحویل داده می شود.

پشتیبانی موردی کامپیوتر

در روش موردی پس از بازدید محل، و تنظیم قرارداد و اخذ کد اشتراک، زمانی که مشترکین به مشکل برخوردند و نیاز به حضور کارشناس داشتند پس از تماس با مکعب آبی هوشمند در حداقل زمان ممکن ( کمتر از 1 ساعت ) کارشناس جهت رفع مشکل در محل حاضر می شود.

قوانین پشتیبانی کامپیوتر در محل !
 • خدمات پشتیبانی کامپیوتر توسط کارشناسان مجرب و با دانش مکعب آبی هوشمند انجام می شود، سابقه چندین ساله ما در زمینه پشتیبانی و مدیریت IT شرکت ها تضمین ادعای ماست.
 • مکعب آبی هوشمند جهت ایجاد راحتی، آسایش و امنیت برای مشتریان، سعی دارد تا حد امکان تمامی خدمات خود را در محل انجام دهد تا دیگر نیازی به جابجایی سیستم های کامپیوتری نباشد.
 • در برخی از موارد ( که نیاز به تست سیستم می باشد ) امکان تعمیر در محل وجود ندارد و  کارشناس پس از حضور در محل ، سیستم را برای تعمیر به دفتر مکعب آبی هوشمند منتقل می کند.
 • قرارداد های دوره ای پشتیبانی کامپیوتر، جهت بازدید های دوره ای، با توجه به شرایط موجود ( ماهیانه یا هفتگی ) تنظیم می شود و فرم های بازدید ( چک لیست ) به مشترکین تحویل داده می شود.​​
 • تعیین بازه های زمانی جهت بازدیدهای دوره ای به تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری موجود در شرکت، حساسیت و اهمیت آن ها در شبکه کاری، و البته نیاز و درخواست مشترکین دارد.
 • سلامت سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاپ ها، پرینتر و اسکنرها، ارتباط شبکه بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد تحت نظارت در بازدید ها می باشد.
 • مشترکینی که نیاز به حضور و بازدیدهای روتین و دوره ای ندارند، می توانند از طریق قراردادهای موردی و با اخذ اشتراک، از خدمات آنی و بدون نوبت ما بهرمند شوند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک اخذ کرده باشند و این مشترکین پس از تماس با ما این اطمینان را دارند که سریعا کارشناسی مجرب برای حل مشکل آن ها ارسال می شود.
 • سلامت سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاپ ها، پرینتر و اسکنرها، ارتباط شبکه بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد اصلی پشتیبانی کامپیوتر می باشد.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های  همکار تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های قراردادها مقطوع می باشد.
 • جهت اطلاع دقیق از مفاد و قیمت انواع قراردادها به صفحه قراردادها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
 • قیمت قراردادهای پشتیبانی با توجه به تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری موجود در محل، میزان کارکرد دستگاها و میزان درخواست مشترکین جهت بازدید های دوره ای تعیین می گردد.
 • خدمات پشتیبانی کامپیوتر در محل به صورت آنی و در همان روز انجام می شود، و گروه مکعب آبی هوشمند در تلاش است تا کارشناسان خود را در مدت زمات کمتر از 1 ساعت به محل مورد نظر ارسال کند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک داشته باشند و گروه مکعب آبی هوشمند سرویس های این مشترکین را خارج از لیست زمان بندی ثبت شده انجام می دهد.
 • در مواردی که نیاز به جابجایی کامپیوترها و ماشین های اداری به دفتر مکعب آبی هوشمند باشد، کارشناسان ما تلاش میکنند تا در کمترین زمان ممکن مشکل را حل کنند و دستگاه را بازگردانند.
06 98 50 22 - 021, 13 95 13 0 0912, adviser.mrm@gmail.com  با ما تماس بگیرید
1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by