پشتیبانی شبکه

کارشناسان مکعب آبی در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی در زمینه پشتیبانی شبکه به شما عزیزان می باشد.

خدمت رسانی به تمام نقاط تهران

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

مکعب آبی هوشمند خدماتی را تحت عنوان پشتیبانی شبکه در دو بخش اکتیو و پسیو به شرکت ها، ادارات و دفاتر اداری ارایه می نماید. این خدمات در برگیرنده سلامت شبکه و ارتباط سیستم های کامپیوتری و تمامی ماشین های اداری موجود می باشد. این خدمات به 2 روش دوره ای و موردی به مشتریان گرامی ارایه می شود.

پشتیبانی دوره ای شبکه

در روش دوره ای پس از بررسی شبکه و سیستم های موجود در محل، قراردادی تحت عنوان قرارداد پشتیبانی تنظیم می شود، و با توجه به شرایط موجود و نیاز مشتری، بازدیدهای دوره ای (ماهیانه یا هفتگی) توسط کارشناسان ما انجام میگردد و پس از بازدید فرم های مخصوص (چک لیست) به مشتری تحویل داده می شود.

پشتیبانی موردی شبکه

در روش موردی پس از بازدید محل، و تنظیم قرارداد و اخذ کد اشتراک، زمانی که مشترکین به مشکل برخوردند و نیاز به حضور کارشناس داشتند پس از تماس با مکعب آبی هوشمند در حداقل زمان ممکن ( کمتر از 1 ساعت ) کارشناس جهت رفع مشکل در محل حاضر می شود.

قوانین پشتیبانی شبکه !
 • خدمات پشتیبانی شبکه توسط کارشناسان مجرب و با دانش مکعب آبی هوشمند انجام می شود، سابقه چندین ساله ما در زمینه پشتیبانی و مدیریت IT شرکت ها تضمین ادعای ماست.
 • پشتیبانی پخش اکتیو شبکه شامل بررسی، عیب یابی و رفع ایراد نرم افزاری شبکه و تست سلامت ارتباط بین سیستم های موجود در شبکه می باشد.
 • پشتیانی پخش پسیو شبکه شامل بررسی، عیب یابی و رفع ایراد سخت افزاری تجهیزات شبکه مانند کابل ها، سوکت ها، کیستون ها و ... می باشد.
 • قرارداد های دوره ای پشتیبانی شبکه، جهت بازدید های دوره ای، با توجه به شرایط موجود ( اهیانه یا هفتگی) تنظیم می شود و فرم های بازدید (چک لیست) به مشترکین تحویل داده می شود.​​
 • تعیین بازه های زمانی جهت بازدیدهای دوره ای به تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری موجود در شرکت، حساسیت و اهمیت آن ها در شبکه کاری، و البته نیاز و درخواست مشترکین دارد.
 • سلامت و بازدهی سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات شبکه، ارتباط بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد تحت نظارت در بازدید ها می باشد.
 • مشترکینی که نیاز به حضور و بازدیدهای روتین و دوره ای ندارند، می توانند از طریق قراردادهای موردی و با اخذ اشتراک، از خدمات آنی و بدون نوبت ما بهرمند شوند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک اخذ کرده باشند و این مشترکین پس از تماس با ما این اطمینان را دارند که سریعا کارشناسی مجرب برای حل مشکل آن ها ارسال می شود.
 • سلامت و بازدهی سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات شبکه، ارتباط بین سیستم ها ، اتصال ایمن و بدون مشکل به اینترنت و ... از موارد تحت نظارت در بازدید ها می باشد.
 • خدمات پشتیبانی شبکه به صورت آنی و در همان روز انجام می شود، و گروه مکعب آبی هوشمند در تلاش است تا کارشناسان خود را در مدت زمات کمتر از 1 ساعت به محل مورد نظر ارسال کند.
 • اولویت ارسال کارشناس با مشترکینی است که کد اشتراک داشته باشند و گروه مکعب آبی هوشمند سرویس های این مشترکین را خارج از لیست زمان بندی ثبت شده انجام می دهد.
 • در مواردی که نیاز به جابجایی تجهیزات شبکه و یا کامپیوترها به دفتر مکعب آبی هوشمند باشد، کارشناسان ما تلاش میکنند تا در کمترین زمان ممکن مشکل را حل کنند و دستگاه را بازگردانند.
 • مکعب آبی هوشمند جهت رضایت مشتریان خود، تا حد امکان قیمت خدمات خود را کاهش داده و نسبت به دیگر شرکت های همکار، تعرفه های قیمتی کمتری دارد، لذا قیمت های خدمات مقطوع می باشد.
 • قیمت قراردادهای پشتیبانی با توجه به نوع شبکه، تعداد سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری، میزان کارکرد دستگاها و میزان درخواست مشترکین جهت بازدید های دوره ای تعیین می گردد.
 • جهت اطلاع دقیق از مفاد و قیمت انواع قراردادها به صفحه قراردادها مراجعه و یا با گروه پشتیبانی (call center) تماس حاصل کنید.
با ما تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مکعب آبی هوشمند می باشد.

درباره ما

مکعب آبی هوشمند یک گروه خدماتی در حوزه تکنولوژی است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. این خدمات در شش بخش خدمات کامپیوتر، خدمات شبکه، دوربین مداربسته، طراحی وب سایت، آنتی ویروس اورجینال و فروشگاه اینترنتی به مشتریان ارائه می شود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مکعب آبی هوشمند می باشد

طراحی شده توسط  S.B.C Team

توضیحات

مکعب آبی هوشمند متخصص در خدمات شبکه، راه اندازی شبکه، طراحی شبکه، عیب یابی شبکه

پشتیبانی شبکه، بهینه سازی شبکه، اکتیو شبکه، پسیو شبکه، کابل کشی شبکه، داکت کشی شبکه

سوکت زنی شبکه، راه اندازی سوییچ شبکه، راه اندای روتر شبکه، راه اندازی مودم adsl، راه امدازی تجهیزات شبکه

کارشناسان ما با تجربه، ماهر، عالم، با دانش، کارشناس و با دانش روز دنیا می باشند.

1
سلام،
شما با یکی از کارشناسان مکعب آبی هوشمند در تماس هستید.
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by